Het was even inkomen maar het was super leuk! Lieke heeft het leuk gepresenteerd. De hollandse muziek was het leukste. We hebben heerlijk meegezongen.
Gek op Holland dinerquiz
Oer-Hollands genieten tussen de gangen door!
Hou je van Holland? Doe de Gek op Holland quiz als teamuitje! De gezelligste ‘ons kent ons’ quiz van Nederland is ook als dinervariant te spelen. Ga de strijd aan met je vrienden of collega’s en leer je eigenheimers kennen! Een supergezellig quizdiner, aan tafel geserveerd. Eet smakelijk!
Wat staat je te wachten tijdens de Gek op Holland dinerquiz?
Bij ontvangst krijg je eerst een welkomstdrankje en volgt er een uitgebreide uitleg over het spel. Vervolgens worden de teams samengesteld, zodat je weet met wie je de strijd aangaat. Elke team krijgt een eigen kleur petje uit onze nationale driekleur: rood, wit of blauw. Na een inleiding met een authentieke Hollandse muzikale kraker gaat het feest beginnen.
De presentatie van de Ik Hou van Holland quiz is in handen van een oer-Hollandse quizmaster. Hij of zij loodst de teams door een aantal vragenrondes, schattingsrondes en een Hollandse spelling- en een muziekronde. Hou je van Holland, dan kunnen jij en je team dat nu gaan waarmaken!
Vooraf, tijdens of na afloop van de quiz kunt u genieten van een heerlijk diner. De quizavond kan op iedere willekeurige locatie in Nederland, België en Duitsland gespeeld worden. Dit spel kan ook in het Engels gespeeld worden!
Wat zijn de kosten voor de Gek op Holland dinerquiz?
De prijs is gebaseerd op minimaal 15 deelnemers. Inclusief een welkomstdrankje, spelprogramma, quizmaster en inclusief een heerlijk diner.
Kleinere gezelschappen en groepen groter dan 30 personen ontvangen een aangepaste offerte.
Spel kan ook in het Engels of Frans verzorgd worden.
Dit spel op eigen locatie spelen? Klik dan hier; Gek op Holland op eigen locatie
Vanaf 12 personen
kleinere groepen mogelijk op aanvraag |
|
Ongeveer 3 uur | |
In 228 plaatsen mogelijk
|
|
Inclusief diner | |
Een onvergetelijk uitje! |
Binnen de muren van muziekpaleis TivoliVredenburg, op de hoek van Vredenburg en de Catharijnesingel, vind je grandcafé Het Gegeven Paard. Ons café in hartje Utrecht is zeven dagen per week geopend voor zowel de bezoekers van TivoliVredenburg als voor alle andere liefhebbers van lekker eten en drinken.
De strakke lijnen van het moderne muziekpaleis combineren we met een eigenwijze stijl. Een grote marmeren bar vormt het kloppend hart van de zaak en strekt zich uit tot in de centrale hal van TivoliVredenburg. Het terras loopt tot aan de nieuwe singel voor de deur.
Wil je voor of na een concert nog wat drinken en proeven, ben je op weg van of naar huis, of ben je gewoon gezellig op stap? Welkom! We hebben een uitgebreide cocktailkaart, een breed assortiment aan gins & whisky’s en speciaalbieren. Ook voor een heerlijke maaltijd of borrelplank kun je bij ons terecht. Kom kijken, kom proeven, kom ontmoeten.
Het was even inkomen maar het was super leuk! Lieke heeft het leuk gepresenteerd. De hollandse muziek was het leukste. We hebben heerlijk meegezongen.
Bedankt voor de fantastische quiz. Spannend tot het laatste moment en feilloos georganiseerd!
Het was leuk, je deed het enthousiast! Dank je wel.
Goede opzet van de quiz. Leuke wisseling van verschillende onderwerpen. Fijn dat er soms pauzes in zitten. Sommige fotos of text niet zo goed te lezen op afstand. Wel wat vragen over lang geleden soms, voor jongere mensen soms wat lastiger.