Escape in the City ( zonder horeca ) (eigen locatie) bij Eetcafe City Waalwijkin Waalwijk

Speel nu het ontsnappingsuitje in het centrum van een stad! Een superspannende teamactiviteit!

Van het populaire concept Escape Room heeft TB Events nu een thrill seeking City Game ontwikkeld: Escape in the City. Samen met je team ontdek je de stad en heb jij de taak om alles op te lossen en de stadssleutel in jullie bezit te krijgen. De tijd loopt en uit vele raadsels, puzzels, battles, geheimen en codes komt maar 1 oplossing om te ontsnappen. Denk jij dat het jullie lukt? Escape in the city is een spannende en actieve teambuildingactiviteit die je in elke stad kunt spelen!

Wat staat je te wachten tijdens het Escape in the City:
Na iedereen compleet is volgt er een uitgebreide uitleg over het spel. Vervolgens worden de teams samengesteld, zodat je weet met wie je deze strijd aangaat.

Door het oplossen van allerlei raadsels, puzzels, codes, cryptogrammen en veel meer pittige spellen krijg je steeds weer een nieuwe code of aanwijzing. Aan de hand van locatiespellen kan je team bonusaanwijzingen verdienen. Ook kunnen jullie in bezit komen van een cruciaal hulpmiddel! Welke groep weet binnen de tijd als eerste alles op te lossen en ontvangt de sleutel van de stad!?

Aan het einde van het spel keer je terug naar het ontvangstpunt en volgt de prijsuitreiking.

Honger naar meer?
Een hightea, lunch of diner als afsluiter is een kroon op je speurwerk. Dit zit niet bij de prijs inbegrepen, maar er zijn diverse mogelijkheden. Neem contact op voor onze opties. Escape in the City is in diverse steden in Nederland, Duitsland en België te spelen (ook in het Engels). Het spel kan naar wens op iedere locatie uitgezet worden.
 

Meer lezen

Escape in the City ( zonder horeca ) (eigen locatie)


Vanaf 12 personen
kleinere groepen mogelijk op aanvraag
Ongeveer 2 uur
In 228 plaatsen mogelijk
Een onvergetelijk uitje!

Dit uitje is inclusief

Professionele begeleiding
Inclusief reiskosten
Inclusief reserveringskosten
Online fotoalbum
Materialen
Prijs voor winnende team
GPS Ontvanger
Eetcafe City Waalwijk in Waalwijk

Eetcafe City Waalwijk in Waalwijk

Eetcafé City is een gezellig eetcafé gelegen aan de Markt in het centrum van Waalwijk. Een ongedwongen sfeer is typerend voor Eetcafé City. ‘De Huiskamer van Waalwijk’ geeft u dat heerlijk gevoel van “thuis zijn”. In een rustige en ongedwongen sfeer laten wij u heerlijk genieten van een kop koffie, lunch, diner of borrel. In onze lunch- en dinerkaart vindt u diverse, maar ook heerlijke gerechten. Of u nu komt voor een broodje of voor een compleet drie gangen diner, het is allemaal mogelijk.

Genieten en verwennen staat voorop bij Eetcafé City. Naast de intieme sfeer in het eetcafé bieden wij u in de zomermaanden een riant terras op de Markt. Wij hopen u snel te mogen begroeten in ons eetcafé.

Onze sfeervolle feestzaal, gelegen in het centrum van Waalwijk. De ideale accomodatie voor al uw feesten en partijen, maar ook voor zakelijke bijeenkomsten. In deze sfeervolle met airco uitgeruste omgeving kunt u met gezelschappen van 40 tot 300 personen terecht. Geef zelf de door u gewenste vorm aan uw feest, samen met onze kok en gastvrouw bepaalt u zelf hoe uw feest er komt uit te zien. 7 dagen per week lekkere en verrassende gerechten. In samenwerking met Eetcafe City kunnen wij uw uitje tot een groot succes maken!

Waalwijk

Waalwijk is een stad in en hoofdplaats van de gelijknamige gemeente Waalwijk. In 2008 telde de stad Waalwijk 30.720 inwoners.
Waalwijk ligt tussen Kaatsheuvel en Drunen. Dichtbijzijnde grote plaats is 's-Hertogenbosch.

Waalwijk werd in het noorden begrensd door de Winterdijk. Ten noorden daarvan begint het rivierkleigebied. Hier ligt ook de haven met een uitgestrekt bedrijventerrein. In westelijke richting vindt men het dorp Besoyen en de autoweg naar Tilburg. Daar weer ten westen van ligt het natuurgebied Westelijke Langstraat. Ten zuiden van Waalwijk ligt het Loons Hoekje en het landgoed Plantloon, beide op het grondgebied van Loon op Zand. In het oosten vindt men een recreatieterrein met zwemplas Het Hoefsven. Naar het noorden ligt het voormalige dorp Baardwijk en ten oosten daarvan het Afwateringskanaal 's-Hertogenbosch-Drongelen. Ten oosten daar weer van ligt het natuurgebied Baardwijkse Overlaat.

Waalwijk

Reviews

7,5
I. Wilschut

Gezellige middag geweest!

10
Floor

Top geregeld.

8
Joseline

Hele leuke middag gehad! Leuke uitdagende puzzels en echt het wedstrijd gevoel in teams. Goede begeleiding. Bedankt voor de leuke middag!

8
M. ter Horst - Geertshuis

Leuk spel met enthousiaste begeleiding! Met de gehele familie plezier gehad!

Meer reviews

Zij gingen u voor!

13-04-2025

Escape in the City  (Eigen locatie)

14-12-2024

Escape in the City  (Eigen locatie)

29-05-2024

Escape in the City  (Eigen locatie)

19-05-2024

Escape in the City  (Eigen locatie)

09-05-2024

Escape in the City  (Eigen locatie)

14-04-2024

Escape in the City  (Eigen locatie)
Delen
Ook dit uitje doen