Gezellige middag geweest!
Speel nu het ontsnappingsuitje in het centrum van een stad! Een superspannende teamactiviteit!
Van het populaire concept Escape Room heeft TB Events nu een thrill seeking City Game ontwikkeld: Escape in the City. Samen met je team ontdek je de stad en heb jij de taak om alles op te lossen en de stadssleutel in jullie bezit te krijgen. De tijd loopt en uit vele raadsels, puzzels, battles, geheimen en codes komt maar 1 oplossing om te ontsnappen. Denk jij dat het jullie lukt? Escape in the city is een spannende en actieve teambuildingactiviteit die je in elke stad kunt spelen!
Wat staat je te wachten tijdens het Escape in the City:
Na iedereen compleet is volgt er een uitgebreide uitleg over het spel. Vervolgens worden de teams samengesteld, zodat je weet met wie je deze strijd aangaat.
Door het oplossen van allerlei raadsels, puzzels, codes, cryptogrammen en veel meer pittige spellen krijg je steeds weer een nieuwe code of aanwijzing. Aan de hand van locatiespellen kan je team bonusaanwijzingen verdienen. Ook kunnen jullie in bezit komen van een cruciaal hulpmiddel! Welke groep weet binnen de tijd als eerste alles op te lossen en ontvangt de sleutel van de stad!?
Aan het einde van het spel keer je terug naar het ontvangstpunt en volgt de prijsuitreiking.
Honger naar meer?
Een hightea, lunch of diner als afsluiter is een kroon op je speurwerk. Dit zit niet bij de prijs inbegrepen, maar er zijn diverse mogelijkheden. Neem contact op voor onze opties. Escape in the City is in diverse steden in Nederland, Duitsland en België te spelen (ook in het Engels). Het spel kan naar wens op iedere locatie uitgezet worden.
Vanaf 12 personen
kleinere groepen mogelijk op aanvraag |
|
Ongeveer 2 uur | |
In 228 plaatsen mogelijk
|
|
Een onvergetelijk uitje! |
Van der Valk Hotel Verviers is gevestigd in een voormalig station uit de 19e eeuw.
Vanaf het hotel is het 25 minuten rijden naar Luik en 39 km naar de Duitse stad Aken.
Het hotel beschikt over kamers met gratis toegang tot een buitenzwembad. Dit ecologische hotel biedt een à-la-carterestaurant, een tuin en verschillende winkels.
Verviers is een stad in de provincie Luik in België. De stad telde op 1 januari 2013 55.733 inwoners. In het Waals, dat ook lokaal gesproken wordt, is de naam van de plaats Vervî. De stad aan de Vesder is vooral bekend vanwege de (vergane) textielindustrie.
Verviers heeft ook enkele erg mooie bezienswaardigheden waaronder het gemeentehuis geheel in stijl van Lodewijk de 16e, de fontein van Ortman, het gerechtsgebouw en de Notre Dame des Récollets.
Dit alles en nog vele andere dingen maakt Verviers een erg leuke stad om vele uitjes te organiseren!
Gezellige middag geweest!
Top geregeld.
Hele leuke middag gehad! Leuke uitdagende puzzels en echt het wedstrijd gevoel in teams. Goede begeleiding. Bedankt voor de leuke middag!
Leuk spel met enthousiaste begeleiding! Met de gehele familie plezier gehad!