Leuke activiteit om met het team te doen en de samenwerking aan te gaan. Duidelijke instructies gekregen om te starten met de activiteit.
Geblinddoekt worden jullie naar een onbekende plek gebracht, vanwaar de weg zelfstandig terug moet worden gevonden. Natuurlijk laten we jouw team niet helemaal aan het lot over. Om te helpen krijgen jullie een gps-apparaat, een oude telefoon en een aantal dossiers mee. Door opdrachten te voltooien is er steeds meer kennis over de juiste route te verkrijgen. Zo komen jullie steeds dichter bij het uiteindelijke doel... Bereik zo snel mogelijk samen met jouw team de eindlocatie!
Door het voltooien van de startopdracht zal de eerste gps-locatie worden onthuld. Voer de letter in en volg de satellieten. Zoek een eigen weg om zo snel mogelijk aan te komen bij het eerste checkpoint. Hier wacht een uitdaging. Los alle puzzels op en kraak de codes om de laatste bestemming te bereiken.
Als de eindlocatie is ontcijferd komen jullie veilig thuis maar anders zouden jullie toch echt moeten overnachten in het bos... Kijk goed om je heen en blijf op jullie hoede!
Let op! Voor een spectaculaire dropping raden we aan om dit in het schemer te doen. Wij horen graag van u welke start- en eindlocatie uw voorkeur heeft. Als u een dropping wenst in the middle of nowhere, zal de ontmoetingsplek ook dicht bij dit natuurgebied moeten liggen.
Meer lezen
Vanaf 6 personen
kleinere groepen mogelijk op aanvraag |
|
Ongeveer 2 uur | |
In 228 plaatsen mogelijk
|
|
Een onvergetelijk uitje! |
Je vindt restaurant De Beren Almere in het ruime pand aan de Forum. Je kunt hier terecht voor een heerlijke lunch, borrel of een uitgebreid diner. We beschikken 's zomers over een groot terras met schitterend uitzicht over het Weerwater.
Het centrum van Almere Stad, het grootste stadsdeel, is sterk aan het uitbreiden. In 2006 is het eerste deel van het nieuw gebouwde stadscentrum opgeleverd. Het voornaamste gebouw hiervan is de Citadel, ontworpen door Pritzker Prize-winnaar Christian de Portzamparc. Begin 2007 zijn de nieuwe Schouwburg Almere en Kunstencentrum de Kunstlinie in gebruik genomen. Het opvallende pand, gelegen aan het Weerwater, is op 8 juni 2007 officieel geopend door koningin Beatrix.
Leuke activiteit om met het team te doen en de samenwerking aan te gaan. Duidelijke instructies gekregen om te starten met de activiteit.
Leuke activiteit om met het team te doen en de samenwerking aan te gaan. Duidelijke instructies gekregen om te starten met de activiteit.
Wij hebben Dennis als leuke en duidelijke instructeur ervaren. Het was een leuke avond en bracht ons terug naar droppingen van vroeger, maar dan met extra spelelementen.
Het was een zeer leuke teambuilding voor onze groep. Dennis heeft ons zeer goed geëntertained.