De Da Vinci Code ( zonder horeca ) (eigen locatie) bij Café Restaurant Het Postkantoorin Goes

De Da Vinci Code! De zoektocht naar de Heilige Graal.

Onthullen jullie het grootste geheim uit de geschiedenis? Ga op een queeste en ontdek dat er achter het symbool een groot geheim schuil gaat. Speel de Da Vinci Code als spannende citygame, ideaal voor groepsuitjes of bedrijfsuitjes. Doorkruis de stad, kraak de code en vind de Heilige Graal!

Wat staat je te wachten tijdens De Da Vinci Code?
In groepen kom je op verschillende historische plekken in de stad. Daar vind je aanwijzingen die je team steeds een stap dichterbij dat ene ‘hogere doel’ brengen: de Heilige Graal! Voor je op pad gaat volgt er eerst een uitgebreide briefing, zodat iedereen goed voorbereid aan de tocht begint.

Dan gaat je team de stad in, op weg naar de eerste historische beproeving. Al puzzelend en door het goed uitvoeren van opdrachten probeer je de raadselachtige boodschappen te vinden. Ontdek de codes en ontrafel het mysterie die de wereld op haar grondvesten zou doen schudden! Aan de hand van locatiespellen kan je team bonusaanwijzingen verdienen. Ook kunnen jullie in bezit komen van een cryptex en deze inzetten voor een vrijstelling of een extra aanwijzing. Zo wordt je team steeds handiger en speuren jullie jezelf zo richting de locatie van Heilige Graal. Moge het scherpste team winnen!

Aan het einde van het spel keer je terug naar het ontvangstpunt en volgt de prijsuitreiking.

De Da Vinci Code is in diverse steden in Nederland, Duitsland en België te spelen (ook in het Engels). Het spel kan naar wens op iedere locatie uitgezet worden.
Kleinere groepen of groepen groter dan 30 personen, ontvangen een aangepaste offerte.

Meer lezen

De Da Vinci Code ( zonder horeca ) (eigen locatie)


Vanaf 12 personen
kleinere groepen mogelijk op aanvraag
Ongeveer 2 uur
In 228 plaatsen mogelijk
Een onvergetelijk uitje!

Dit uitje is inclusief

Professionele begeleiding
Inclusief reiskosten
Inclusief reserveringskosten
Online fotoalbum
Materialen
Prijs voor winnende team
Café Restaurant Het Postkantoor in Goes

Café Restaurant Het Postkantoor in Goes

In het voormalige Postkantoor van Goes – het Rijksmonument uit 1890 op de hoek van de Grote Markt - bevindt zich Amadore Café Restaurant Het Postkantoor. De ruime opzet, met de hoge plafonds, industriële afwerking, de enorme bar, leestafel en fauteuils maken Het Postkantoor dé plek in het centrum van Goes waar stads en huiselijk in allure samenkomen. Met eenheerlijk terras aan de Grote Markt, maar ook een unieke TerrasTuin aan de achterzijde! 

Regelmatig is het podium gevuld met muzikanten; van Salsa tot Jazz, van Nederlandstalig tot HipHop. Grenzeloos Goes!

Goes

Goes is een stad op het schiereiland Zuid-Beveland, centraal gelegen in de Nederlandse provincie Zeeland.
Goes is tevens de hoofdplaats van de gelijknamige gemeente Goes.

In 1572 nemen de Spanjaarden de stad in, de op dat moment heersende gouverneur van Walcheren (in naam van Willem de Zwijger), Jerome Tseraerts onderneemt met Engelse huurlingen een poging de stad te heroveren. Dit werd geen succes door voedsel- en munitietekorten en de belegering werd ontbonden. In 1577 verlaten de Spaanse troepen die op dat moment de stad bestuurden Goes, en de stad werd door Prins Maurits van Nassau ingenomen. Deze laat een verdedigingsgordel om Goes aanleggen die tegenwoordig nog gedeeltelijk aanwezig is. In de eeuwen hierna speelt Goes geen belangrijke rol behalve die van agrarisch centrum van Zuid-Beveland. In 1868 krijgt Goes een treinverbinding. Dit leidt echter niet zoals bij veel steden tot industrialisatie. De economie blijft zich richten op dienstverlening en distributie. Eveneens blijft de agrarische sector een belangrijke rol spelen tot de dag van vandaag.

Goes

Reviews

8
Désiree Knol

Oo zaterdag 21 mei hebben we, leden van koor Monte Vino, dankzij het mooie weer en de enthousiaste en vriendelijke gastheer René een geweldig leuk en gezellig jubileumuitje gehad. Bedankt hiervoor We zullen tb-events zeker aanbevelen bij onze vrienden en bekenden.

9
Anja van Dongen

Wij hebben een super leuke familiedag gehad.

Het was een leuk spel. Je bent wel veel met het spel bezig wat minder met elkaar.

Maar dat geeft niet voor en na het spel hebben we daar nog genoeg tijd voor gehad.

Verder misschien nog een tip om tijdens de challenge ook een drink pauze in te lassen. die hebben we wel gemist. Maar is waarschijnlijk qua tijd lastig.

Maar voor ieder een flesje water of zo kan ook. Bedankt voor jullie goede organisatie.

9
Lucienne

Super middag gehad met onze club! Aardige jongens en super georganiseerd!

Meer reviews
Delen
Ook dit uitje doen