De Da Vinci Code ( zonder horeca ) (eigen locatie) bij Movie Park Germany Bottropin Bottrop

De Da Vinci Code! De zoektocht naar de Heilige Graal.

Onthullen jullie het grootste geheim uit de geschiedenis? Ga op een queeste en ontdek dat er achter het symbool een groot geheim schuil gaat. Speel de Da Vinci Code als spannende citygame, ideaal voor groepsuitjes of bedrijfsuitjes. Doorkruis de stad, kraak de code en vind de Heilige Graal!

Wat staat je te wachten tijdens De Da Vinci Code?
In groepen kom je op verschillende historische plekken in de stad. Daar vind je aanwijzingen die je team steeds een stap dichterbij dat ene ‘hogere doel’ brengen: de Heilige Graal! Voor je op pad gaat volgt er eerst een uitgebreide briefing, zodat iedereen goed voorbereid aan de tocht begint.

Dan gaat je team de stad in, op weg naar de eerste historische beproeving. Al puzzelend en door het goed uitvoeren van opdrachten probeer je de raadselachtige boodschappen te vinden. Ontdek de codes en ontrafel het mysterie die de wereld op haar grondvesten zou doen schudden! Aan de hand van locatiespellen kan je team bonusaanwijzingen verdienen. Ook kunnen jullie in bezit komen van een cryptex en deze inzetten voor een vrijstelling of een extra aanwijzing. Zo wordt je team steeds handiger en speuren jullie jezelf zo richting de locatie van Heilige Graal. Moge het scherpste team winnen!

Aan het einde van het spel keer je terug naar het ontvangstpunt en volgt de prijsuitreiking.

De Da Vinci Code is in diverse steden in Nederland, Duitsland en België te spelen (ook in het Engels). Het spel kan naar wens op iedere locatie uitgezet worden.
Kleinere groepen of groepen groter dan 30 personen, ontvangen een aangepaste offerte.

Meer lezen

De Da Vinci Code ( zonder horeca ) (eigen locatie)


Vanaf 12 personen
kleinere groepen mogelijk op aanvraag
Ongeveer 2 uur
In 228 plaatsen mogelijk
Een onvergetelijk uitje!

Dit uitje is inclusief

Professionele begeleiding
Inclusief reiskosten
Inclusief reserveringskosten
Online fotoalbum
Materialen
Prijs voor winnende team
Movie Park Germany Bottrop in Bottrop

Movie Park Germany Bottrop in Bottrop

Hoera, ik ben in de film! Avonturen boordevol actie, nog spannender en explosiever dan welke blockbuster ook. Dat is Movie Park Germany, Duitslands grootste film- en attractiepark vlak over de grens in Bottrop! Dit voorjaar opent Star Trek™ : Operation Enterprise! Nadat je aan de Starfleet Academy als kadet bent klaargestoomd voor je eerste reddingsmissie, lanceert deze Triple Launch achtbaan je met warpsnelheid naar een nieuw sterrenstelsel. Ontdek ook het nieuwe themagebied Federation Plazawaar het Star Trek™ universum tot leven komt.    De kleine avonturiers gaan in het grootste Nickland van Europa met de Paw Patrol pups Chase en Marshall op de foto! Voor hen is geen klus te groot of pup te klein. Onmoet je favoriete tv-helden SpongeBob, Dora en hun vrienden in levenden lijve. Beleef samen met de Teenage Mutant Ninja Turtles spannende avonturen in hun verkeersschool License to drive. Duik in een lang verloren wereld van dinosaurier, in  ́The Lost Temple` en begeleidt dr. Carter op een levensechte expeditie in de vierde dimensie, ver onder de aarde!  Bezoek de permanente horrorattractie.  Wil je actie en adrenaline, stort dan vanaf 60 meter hoogte naar beneden in de High Fall, of draai in de MP Xpress loopings zonder vaste grond onder je voeten. Spring in de indoor-achtbaan Van Helsing’s Factory voor een bloedstollende vampierjacht door het donker! En bezoek Crazy Cops -The Action Stunt Show, voor nog meer stunts, spektakel, humor en explosies!

Moviepark werkt nu ook samen met TB Events. Hierdoor kunnen de leukste uitjes en quizzen gedaan worden in het park zelf.

Een unieke combinatie!

Bottrop

Reviews

8
Désiree Knol

Oo zaterdag 21 mei hebben we, leden van koor Monte Vino, dankzij het mooie weer en de enthousiaste en vriendelijke gastheer René een geweldig leuk en gezellig jubileumuitje gehad. Bedankt hiervoor We zullen tb-events zeker aanbevelen bij onze vrienden en bekenden.

9
Anja van Dongen

Wij hebben een super leuke familiedag gehad.

Het was een leuk spel. Je bent wel veel met het spel bezig wat minder met elkaar.

Maar dat geeft niet voor en na het spel hebben we daar nog genoeg tijd voor gehad.

Verder misschien nog een tip om tijdens de challenge ook een drink pauze in te lassen. die hebben we wel gemist. Maar is waarschijnlijk qua tijd lastig.

Maar voor ieder een flesje water of zo kan ook. Bedankt voor jullie goede organisatie.

9
Lucienne

Super middag gehad met onze club! Aardige jongens en super georganiseerd!

Meer reviews
Delen
Ook dit uitje doen