Als je aan Après Ski denkt, denk je natuurlijk aan gezelligheid! Door de Après Ski Winter Games zult u het in ieder geval niet koud hebben! Leuke games om uithoudingsvermogen, kennis en samenwerking te testen. Het is ideaal als vrijgezellenfeest, bedrijfsuitje of familie-/vriendenuitje.
Deze Après Ski Winter Games worden binnen in een kroeg, restaurant of sporthal gespeeld. Hebben jullie uithoudingsvermogen, lef en kunnen jullie goed samenwerken? Ga dan tijdens de Après Ski Winter Games de strijd aan met uw collega's, vrienden of familie!
Na de spannende Après Ski Winter Games zal het winnende team met een bijpassende prijs naar huis gaan. Durft u het aan deze nieuwe Après Ski Winter Games te spelen? Ga dan nu de strijd aan!
Tip: Regel voor de terugweg maar een taxi!
Meer lezen
Vanaf 6 personen
kleinere groepen mogelijk op aanvraag |
|
Ongeveer 2 uur | |
In 226 plaatsen mogelijk
|
|
Een onvergetelijk uitje! |
Kitchen Bar Danel is het restaurant van TivoliVredenburg, een gunstig gelegen ontmoetingsplek vlak bij Utrecht Centraal en Hoog Catharijne. Wat ons uniek maakt is de mogelijkheid om veel verschillende gelegenheden te faciliteren. Naast ons restaurant beschikken wij namelijk over een aparte ruimte genaamd: Le Salon. Dit is een intieme ruimte die geschikt is voor uiteenlopende gelegenheden, als: een borrel, heidag of andere viering. Ook voor zakelijke bijeenkomsten, zoals vergaderingen, kunt u de hele week bij ons terecht. Ons team werkt hard om van elk bezoek een succes te maken. Ook wat betreft de catering bent u bij Danel aan het juiste adres. Wij verzorgen zowel lunch als diner. Keer op keer proberen we de menukaart te vernieuwen met verrassende, veelal vegetarische, gerechten. Duurzaamheid staat dan ook hoog bij ons in het vaandel. We hopen dat u dit kunt proeven!