Erg leuk spel en goede begeleider. We hebben ons goed vermaakt!
Een leuk, hilarisch en superspannend uitje
Tot hoe ver ben jij bereid te gaan om dit maffe spel tot een goed einde te brengen? Crazy 88 is een doorgedraaid, hilarisch en superspannend uitje. Het is niet voor niets dat het spel over de gehele wereld gespeeld wordt! Het is ideaal als groepsuitje, bedrijfsfeest of teambuilding. Met meerdere teams strijd je om als eerste een lijst met gekke opdrachten uit te voeren en om zo veel mogelijk punten te verdienen. We bombarderen jou en je team bijvoorbeeld heel gemakkelijk tot straatact, waarbij je geld moet verdienen voor je verder mag...
Wat staat je te wachten tijdens Crazy 88?
Voor we jou en je team in het diepe gooien, krijg je eerst een uitgebreide speluitleg dit onder het genot van een kop koffie of thee. Dan vormen we teams en krijgt jullie team een laatste strategische briefing. Nu gaan we van start. Gewapend met een stadskaart en een lijst aan opdrachten schuim je de stad af voor de meest dwaze opdrachten ooit! Kijk er dus niet raar van op als je straks net doet of je met een geleende mobiel naar Zuid-Afrika staat te bellen.
Alles voor de winst is het motto. Dit spel vergt daarom veel creativiteit, enthousiasme en bovenal heel veel lef. Samen met je team werk je de lijst met opdrachten af. Aan het eind van het spel komen jullie weer samen op het beginpunt waar jullie worden ontvangen met een drankje. Elk team presenteert zijn dolle ervaringen en rare gebeurtenissen van de dag. Daarna wordt de winnaar bekendgemaakt.
Honger naar meer?
Zo’n dag in het veld smaakt naar meer. Een lunch of diner is een perfecte afsluiter.
Dit zit niet bij de prijs inbegrepen, maar er zijn diverse mogelijkheden. Neem hiervoor contact op.
Crazy 88 is in verschillende steden in Nederland te spelen. Dit spel is ook in het Engels te spelen.
Kleinere groepen dan 12 personen en groepen groter dan 25 personen ontvangen een aangepaste offerte.
Meer lezen
Vanaf 6 personen
kleinere groepen mogelijk op aanvraag |
|
Ongeveer 3 uur | |
In 226 plaatsen mogelijk
|
|
Een onvergetelijk uitje! |
Op deze unieke locatie aan de Bossche Parade is dit dé plek om even bij te komen van de steile trappen van de Sint Jan of van het winkelen in de Bossche binnenstad. In een stijlvol, warm interieur met plek voor grote en kleine gezelschappen, is er ruimte voor ontspanning en gezelligheid.
Je kunt er niet omheen... bij een dagje ’s-Hertogenbosch hoort koffie met een échte Bossche bol. Een dag in ‘s-Hertogenbosch is niet compleet zonder de Bossche start. Hiervoor moet je echt een half uurtje tijd vrijmaken, dit is de ideale start van een compleet dag arrangement voor jouw gezelschap. Wij serveren uitsluitend de bol van de wereldberoemde bakker Jan de Groot, deze kan daarna dus van je bucketlist!
Meer zin in een overheerlijke lunch? Met zorg bereiden we diverse broodjes, salades en warme gerechten. Dat is niet onopgemerkt gebleven: Café CinQ staat in de wijde omtrek bekend om zijn Burgers en Boeuf CinQ!
Ook kunt u dagelijks bij ons terecht voor een borrel en een aangenaam diner.
Zit uw diner erop? Blijf dan nog even hangen, want tot in de late uurtjes kunt u genieten bij Café CinQ van een lekker drankje of een van onze speciale Mojitos en Gin & Tonics!
In dit sfeervolle café heeft u het gegarandeerd naar uw zin!
Café CinQ biedt speciale all inclusive-arrangementen! Ons vaste, hechte team staat klaar voor al uw specifieke wensen. Wij bieden maatwerk om ervoor te zorgen dat uw bruiloft, borrel of dagje Den Bosch een gedenkwaardig succes zal zijn.
Met ons enthousiasme en onze mooie ruimte maakt Café CinQ van elk evenement een prachtig feestje.
's-Hertogenbosch, informeel veelal Den Bosch genoemd, is de hoofdstad van de Nederlandse provincie Noord-Brabant. De stad maakt onderdeel uit van de gemeente 's-Hertogenbosch. 's-Hertogenbosch is als provinciehoofdstad een administratief en bestuurlijk centrum van de provincie. Den Bosch is een heerlijke stad waarbij u verschillende aspecten kunt ontdekken op het gebied van de geschiedenis van Nederland. De aanduiding van verschillende namen voor de stad is niet vreemd in Nederland. Ook in andere talen wordt 's-Hertogenbosch met de lange naam aangeduid: Bois-le-Duc in het Frans, Boscoducale in het Italiaans, Bolduque in het Spaans en Herzogenbusch in het Duits. De Latijnse naam is Silva Ducis of Buscum Ducis. 's-Hertogenbosch is een mooie stad met een groot verleden. De stad is perfect voor uitjes en heerlijke stadstochten.
Erg leuk spel en goede begeleider. We hebben ons goed vermaakt!
Super leuk om te doen! Met 14 vrienden in Almelo crazy 88 gedaan. Een aanrader.
Wij hebben een hele leuke (mid)dag gehad. De activiteiten waren ontzettend origineel en we hebben veel gelachen!
Prima dag, goede begeleiding en geinige opdrachten. Je ziet de gehele stad en bent creatief bezig.