Leuke opdrachten! Goed uitgelegd en leuk om met een grote groep te doen. Zeker een aanrader voor personeelsfeesten en grote groepen
Een doorgedraaid, hilarisch en superspannend uitje
Hoe ver ga je om de doldwaze opdrachten uit dit maffe spel tot een goed einde te brengen? Crazy 88 is een doorgedraaid, hilarisch en superspannend uitje. Het spel wordt over de gehele wereld gespeeld en dat is niet voor niets! Het is ideaal als groepsuitje, bedrijfsfeest of teambuilding. Met meerdere teams strijd je om als eerste een lijst met dwaze opdrachten uit te voeren. Opdrachten? Zeg maar gerust opgaven! We bombarderen jou en je team bijvoorbeeld heel gemakkelijk tot straatact, waarbij je twee euro moet verdienen voor je verder mag...
Wat staat je te wachten tijdens Crazy 88?
Hold your horses. Voor we jou en je team in het diepe gooien, krijg je eerst een uitgebreide speluitleg.
Dan vormen we teams en krijgt jullie team een laatste strategische briefing. Nou mag je los. Gewapend met de TB Events app, een handboek en een tasje vol attributen schuim je de stad af voor de meest dwaze opdrachten ooit! Kijk er dus niet raar van op als je straks net doet of je met een geleende mobiel naar Zuid-Afrika staat te bellen.
Alles voor de winst. Barsten jullie van enthousiasme, hebben jullie een creatieve geest en beschikken jullie over een gezonde dosis lef? Steel de show, strike a pose voor de camera en race tegen de klok tijdens deze gelijknamige categorieën. Samen met je team werk je alle verschillende opdrachten af, activeer je boobytraps voor de andere teams en voltooi je super opdrachten. Aan het eind van het spel komen jullie weer samen op het beginpunt. Hier worden jullie ontvangen met een drankje. Elk team presenteert zijn dolle ervaringen en rare vondsten van die middag. Daarna worden de winnaars bekendgemaakt.
Nog een leuk weetje! Alle lachwekkende foto’s en memorabele filmpjes van de verschillende teams die jullie tijdens Crazy 88 maken worden verzameld. Dit leuke aandenken kan de volgende dag worden bekeken in het online fotoalbum in jullie persoonlijke boekingsomgeving.
Dit spel is ook in het Engels te spelen.
Let op: u dient zelf een locatie te regelen voor dit spel.
Vanaf 12 personen
kleinere groepen mogelijk op aanvraag |
|
Ongeveer 3 uur | |
In 228 plaatsen mogelijk
|
|
Een onvergetelijk uitje! |
t Hart van Veghel, dé ontmoetingsplaats voor jong en oud! U kunt bij ons terecht voor een heerlijke lunch, een hartige schotel en natuurlijk een lekker drankje. Daarnaast hebben wij onze feestavonden, dart- , poker- en beachvolleybaltoernooien, grote nationale en internationale artiesten… Altijd gezellig bij ‘t Hart!
Heeft u iets te vieren met een grotere groep? Geen probleem, in overleg kunnen wij dit voor u regelen! Kijkt u rustig rond en graag tot ziens bij t Hart van Veghel!
Team Hart van Veghel
Veghel is een plaats in de provincie Noord-Brabant, gelegen in de Meierij van 's-Hertogenbosch. Veghel is de hoofdplaats van de gelijknamige gemeente Veghel. In 1225 wordt Veghel voor het eerst genoemd als Vehchele. Het eerste deel is mogelijk te verbinden met het Zuid-Nederlandse vigge 'jong varken. Wegens stedelijke ontwikkeling vanaf midden 19e eeuw werd Veghel later de Parel van de Meierij genoemd, verwijzend naar de regionale functie van Veghel in de Brabantse Midden-Meierij. Veghel ligt aan het nationaal landschap Het Groene Woud.
Veghel is waarschijnlijk ontstaan in de vroege middeleeuwen. De plaatsnaam gaat, wat het laatste deel betreft, vermoedelijk terug op lo 'bos', hier misschien 'poel'. Het eerste deel is mogelijk te verbinden met het Zuid-Nederlandse vigge 'jong varken'. De eerste ontginningen vonden in de vroege middeleeuwen plaats op vruchtbare bosgronden langs de Aa. Grote ontginningen uit die periode waren o.a. De Wielse Hoef bij de Leest; Baecxhoeve, De Hofstad en de Zijtaartse Hoef bij Zijtaart. Een wat afgelegen ontginning vormde het goed Zondveldse Hoef ter hoogte van het Zondveld. Kleinere boeren ontgonnen landerijen als De Donk en het Bergsven ten zuiden van de Leest. In het huidige dorp Veghel vormt het gebied Hezelaar een oude ontginning. Toch lag de oudste kern van Veghel waarschijnlijk niet in het huidige dorp.
Leuke opdrachten! Goed uitgelegd en leuk om met een grote groep te doen. Zeker een aanrader voor personeelsfeesten en grote groepen
Wat een super spel, veel doen en veel lachen en niet onbelangrijk goed georganiseerd!