Goede begeleiding, afwisselende spellen, erg leuk!
Uitdagende behendigheidsspelletjes, uitgevoerd door de deelnemers en dit alles bij een klok die terugtelt van 60 Seconden. Een actief en razend spannend uitje dat erg geschikt is voor teambuilding. Samen met vrienden, familie of collega’s ga je strijden om de felbegeerde hoofdprijs. Pak punten met diverse opdrachten en maak jezelf winnaar van het spel 60 seconden!
Wat staat je te wachten?
Bij aankomst wordt de groep verdeeld in verschillende teams. Na een welkomstdrankje gaan we aan de slag! Wie blijkt er verborgen talenten te hebben voor de meest uiteenlopende spellen? Beschik je over lef, tactisch inzicht en doorzettingsvermogen? Dan is 60 Seconden iets voor jou! Vooraf worden de teams geïnformeerd over welke spellen er aan bod komen. De teams kunnen zich hier op voorbereiden en tactisch bepalen wie welk onderdeel gaat spelen. In een hilarische competitieve strijd wordt uiteindelijk bepaald welk team de hoofdprijs mag opeisen.
Vraag vrijblijvend een offerte aan!
Vanaf 20 personen
kleinere groepen mogelijk op aanvraag |
|
Ongeveer 2 uur | |
In 226 plaatsen mogelijk
|
|
Een onvergetelijk uitje! |
Van der Valk Hotel Arnhem bevindt zich midden op de Veluwe, maar is perfect bereikbaar via uitvalswegen A12 en A50. Het hotel kenmerkt zich als een dynamisch, verfrissend, modern, maar vooral gastvrij hotel waar het thuis-van-huis gevoel centraal staat. Een verblijf in Hotel Arnhem voelt als “thuiskomen op de Veluwe”. Dankzij de unieke ligging op de Veluwe is Hotel Arnhem de perfecte locatie voor fietsers, wandelaars en rustzoekers. Het veelzijdige stadscentrum is goed te bereiken per auto of rechtstreekse bus met eigen bushalte naast het hotel. Daarnaast heeft Hotel Arnhem unieke buren. Burgers’ Zoo, Nederlands Openluchtmuseum en Nationaal Park de Hoge Veluwe met daarin gelegen het Kröller Müller Museum liggen op steenworp afstand.
Arnhem is de hoofdstad van de provincie Gelderland.Het ligt in het oosten van Nederland. De stad telt 146.095 inwoners in 2009 en is na Nijmegen de tweede stad van de provincie Gelderland. Een inwoner van Arnhem wordt een Arnhemmer genoemd. Arnhem ligt aan de rivier de Nederrijn en de Sint - Jansbeek, waaraan de stad zich heeft ontwikkeld. Arnhem is een belangrijke stad geweest in de Tweede Wereldoorlog. Er zijn nog veel nalatingen te zien van de Tweede Wereldoorlog zoals de John Frostbrug. Ook is Arnhem de achtste stad van Nederland met een World Trade Center - vestiging. Dit gebouw staat bij het station en heet de blauwe ''Rijntoren'' en de groene ''Parktoren''. Ook vormt de Rijn voor Arnhem het portaal tussen Duitsland en de rest van Nederland. Het is heerlijk om een dagje door te brengen in het centrum van Arnhem.
Goede begeleiding, afwisselende spellen, erg leuk!
Leuke aanvulling op het feest met leuke opdrachten.
Het was hilarisch dankjewel!
Was heel gezellig!!